Proces zamawiania

 

Całkowity czas realizacji zamówienia związany jest z dynamiką przeprowadzenia całego etapu zamówienia. Zamówienie blatu z kamienia składa się z:

 

1. Wycena wstępna: Wstępną wycenę można uzyskać na dwa sposoby:

a. Zapytanie cenowe można złożyć bezpośrednio w naszym biurze. W celu przeprowadzenia wstępnej wyceny należy zmierzyć według własnych umiejętności wymiar mebli / elementów przeznaczonych na pokrycie elementami granitowymi. Wskazane jest zabranie ze sobą próbek elementów wykończenia wnętrza (kolorystyka mebli, płytki, akcesoria wykańczające wnętrza), które ułatwią dopasowanie odpowiedniego wzoru do Państwa wnętrza i wystroju domu. Jeśli Państwo posiadają zarys / projekt całego zestawu, na którym mają być wykonane elementy granitowe również wskazane jest, aby zaznajomić nas z owym projektem w celu bardziej precyzyjnego dokonania wstępnej wyceny. Dzięki wizycie w naszym biurze mogą Państwo zapoznać się z całą dostępną paletą wzorów możliwych do zastosowania w realizacji Państwa zlecenia.
b. Zapytanie cenowe można złożyć również drogą elektroniczną. W celu przeprowadzenia wstępnej wyceny drogą elektroniczną należy przesłać następujące elementy na adres marmurgranitsanok@interia.pl
szkic elementów, na których mają zostać wykonane elementy granitowe, * szkic powinien zawierać:
– wymiary mebli / elementów przeznaczonych na pokrycie elementami granitowymi, rodzaj zakończenia krawędzi, wymiary otworów, które również mają być wykonane w elemencie granitowym,
– nazwę wstępnie wybranego wzoru kamienia, z którego chcieliby Państwo mieć zrealizowane zamówienie

2. Złożenie zamówienia:

W przypadku akceptacji wstępnej wyceny i chęci uzyskania dokładnej wyceny poprzedzonej precyzyjnym pomiarem, należy przedzwonić do naszego biura w celu ustalenia terminu, w którym chcą Państwo mieć wykonany pomiar. Aby mógł zostać wykonany precyzyjny pomiar w pomieszczeniu muszą być spełnione poniższe wymagania:
Meble powinny zostać zamontowane oraz ustawione w miejscu ich przeznaczenia
Wszystkie urządzenia, których miejsce przeznaczenia znajduje się na realizowanych elementach granitowych powinny zostać już zakupione / bądź precyzyjnie wybrane w celu wyznaczenia wymiaru, który ma zostać uwzględniany w wycinanym otworze, również dotyczy to zlewozmywaka, * urządzenia te powinny mieć sprecyzowane dokładnie swoje miejsce w elemencie podlegającym pomiarowi. Montażyści z naszej firmy wykonujący u Państwa pomiar udzielą wszystkich niezbędnych informacji technicznych oraz postarają się pomóc Państwu w doradztwie, jak powinny wyglądać ewentualne łączenia elementów granitowych.

3. Wycena ostateczna:

Ostateczna wycena zostanie Państwu przedstawiona po kalkulacji uzyskanych wymiarów przeprowadzonej w biurze. Wycena ta będzie również uwzględniać ostatecznie wybrany przez Państwa wzór kamienia. W przypadku wybrania wzoru kamienia o nieregularnej strukturze, zawierającej użylenia lub uziarnienia prosimy o przybycie do naszego Zakładu Kamieniarskiego w celu wybrania odpowiadających Państwu płyt. W momencie otrzymania ostatecznej wyceny i jej akceptacji, wymagane jest stawienie się Państwa w naszym biurze w celu podpisania umowy oraz wpłaceniu zaliczki w wysokości 60 % wartości całego zamówienia.

4. Montaż:

Montaż zostaje wykonany w terminie wyznaczonym w umowie. W czasie montażu wymagamy, aby Państwo lub ktoś z osób wyznaczonych przez Państwa był na miejscu montażu. W dniu montażu należy również dokonać zapłaty